foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

Przewodnicząca: Helena Radoń

 

Z-ca przewodniczącej: Wiktoria Cedro

 

Członkowie

 

Opiekun

Katarzyna Bendkowska

Agnieszka Sowińska

 

W pierwszy dzień wiosny członkowie SU wspomogli organizatorów Wiosennego Talent Show w organizacji oraz poprowadzeniu tej fantastycznej uroczystości.

 

Kobiety i dziewczęta z naszej szkoły 8 marca obchodziły swoje święto. Samorząd postarał się o ciekawe atrakcje. Niespodzianką były kolorowe muffinki z zadaniami do wykonania. Wygrane dziewczyny zgarniały nagrodę. Prócz tego odbyl się kiermasz, który cieszył się ostatnio popularnością.

 

14 lutego był bardzo pracowitym dniem. Pomysłem samorządu uczniowskiego była poczta walentynkowa, którą dostarczono do adresatów podczas balu oraz kiermasz walentynkowy.

 

Szóstego grudnia w Mikołajki  w szkole zrobiło się czerwono dzięki akcji SU. Tego dnia ktokolwiek miał czerwony symbol, zwolniony był z odpytywania.

 

29 listopada dla podtrzymania tradycji z okazji Andrzejek odbyły się wróżby, proroctwa i inne czary połączone ze stoiskiem z przysmakami. Na ten dzień członkowie samorządu służyli radą i wróżba. Chętnych nie brakowało.

 
Kolejną akcją samorządu był Halloween. 31 października chętne osoby przebrały się dla zabawy w upiorne kostiumy, a w ubiorach dominowały kolory: czerń, czerwień oraz biel.

 

 Na przełomie września i października samorząd uczniowski przeprowadził akcję na rzecz zwierząt że schroniska dla zwierząt w Toruniu. Uczniowie zbierali karmę koce oraz zabawki.

 

 

 Pierwsza akcja SU z okazji Dnia Chłopaka

30 września chłopcy z naszej szkoły z okazji swojego święta mieli okazję poszukać piłek pochowanych po szkole. Do wykonania były zadania z odnalezionych piłek. Zwycięzcom udało się wywalczyć prawdziwą piłkę.

 

 

  Akcja Zbieramy pisanki

Góra Grosza

gora

Jak co roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję zbierania groszy dla potrzebujących dzieci. W tym roku zebraliśmy razem 218zł 57groszy. Najwięcej zebrali uczniowie następujących klas:

17klasa 1a   86 zł 40gr

klasa 1c   53zł 90gr

klasa 4c   41zł 9gr

klasa 5b   23zł 12gr

klasa 6a   22zł 45gr

klasa 5a   12zł 43gr

klasa 4b   7zł 87gr.

Dziękujemy wszystkim!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Obchodzimy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w szkole. Za oknem zimno, to chociaż nam wesoło.

BILETY SZCZĘŚCIA

W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie mogą zdobywać bilety szczęścia, które zostały zaprojektowane przez Helenę Radoń z klasy 7b. Ich celem jest zmotywowanie uczniów do nauki, dobrego zachowania oraz integracja zespołów klasowych. W ciągu roku szkolnego organizowane są akcje, w których uczniowie mają szansę zdobyć bilety szczęścia np. akcja mikołajkowa, najlepsze przebranie na bal karnawałowy, szukanie jajek wielkanocnych, kolorowe dni i wiele innych. O tym, kiedy wykorzystać klasowy bilet szczęścia decydują wspólnie sami uczniowie.

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.