foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

Dyrektor Zespołu Szkół

Katarzyna Wachowska

Wicedyrektor Zespołu Szkół

Aleksandra Nasierowska

Lidia Szumska

 

 

Nauczyciele:

  • Małgorzata Andzińska

chemia

  • Katarzyna Bendkowska

język angielski, wychowawca klasy VIIIa

  • Sławomira Cedro 

wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIb

  • Sławomir Chmielewski

język angielski, wychowawca klasy IVa

  • Sylwia Cywińska-Frankiewicz

edukacja wczesnoszkolna - klasa Ia, terapia pedagogiczna

  • Małgorzata Derkowska

edukacja wczesnoszkolna - klasa IIa, świetlica

  • Natalia Dudkowska

zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, oddział terapeutyczno-edukacyjny

  • Agnieszka Fabiszewska

zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, oddział terapeutyczno-edukacyjny

  • Jakub Hejnicki

muzyka

  • Aneta Kamińska

edukacja wczesnoszkolna - klasa IIc, WDŻ

  • Joanna Kiziuk

zajęcia komputerowe, informatyka, wychowawca klasy IVc

  • Jolanta Knap

psycholog

  • Sylwia Konklewska

matematyka,  wychowawca klasy VIIa

  • Olga Kowalska

wychowanie przedszkolne

  • Barbara Kozłowska

plastyka, zajęcia techniczne, wychowawca klasy Va

  • Aneta Kozłowska-Ciara

język polski,

  • Joanna Łęgowska

edukacja wczesnoszkolna - klasa IIb, rewalidacja indywidualna

  • Anna Melkowska

religia

  • Kamila  Owczarek

świetlica

  • Alicja Polaczkiewicz

wychowanie przedszkolne

  • Ewa Ratajczak

edukacja wczesnoszkolna - klasa Ib,

  • Małgorzata Rogalska

wychowanie przedszkolne

  • Anna Rosołowska

wychowanie przedszkolne

  • Beata Rumińska-Ćwik

pedagog, terapia logopedyczna,

  • Arkadiusz Salwowski

język polski, wychowawca klasy Vb

  • Barbara Sikorska

wychowanie przedszkolne

  • Natalia Słupczewska

język angielski, wychowawca klasy Vc

  • Agnieszka Sowińska 

język niemiecki, wychowawca klasy VIa

  • Monika Staruk

wychowanie przedszkolne

  • Anna Stencel

wychowanie fizyczne, wychowawca klasy  IVa

  • Magdalena Szewczyk

edukacja wczesnoszkolna - klasa Ic, świetlica

  • Mariusz Szefer

matematyka, wychowawca klasy VIb

  • Katarzyna Tofil

religia

  • Izabela Urban

edukacja wczesnoszkolna - klasa III, terapia pedagogiczna

  • Tomasz Walichniewicz

przyroda, fizyka

  • Agnieszka Woźny

geografia

  • Emilia Wysocka-Stankiewicz

biologia

  • Natalia Zambrzycka-Tomaka

zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, oddział terapeutyczno-edukacyjny

  • Monika Zaremba-Wieczorek

wychowanie przedszkolne

  • Krystyna Ziółkowska 

historia, wos,  wychowawca klasy VIIIb

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.