foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą oraz Przedszkole Samorządowe w Osieku nad Wisłą brały udział w ogólnoświatowej kampanii społecznej pt. "19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY”. Akcja trwała od 1 do 19 listopada. W tym czasie podczas zajęć wychowawczych poruszana była m.in. taka tematyka, jak: prawa dziecka, przestrzeganie praw dziecka przez dorosłych, stop przemocy (fizycznej, psychicznej, cyberprzemocy), dekalog do dorosłego, dekalog dla kolegi, co to jest szacunek, empatia, tolerancja itp. Efektem tych zajęć są plakaty, prace plastyczne, które można oglądać na szkolnym korytarzu.

Lidia Szumska
Zapraszam do fotogalerii

Copyright © 2020 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.