foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

Na początku października ogłosiliśmy dla wszystkich uczniów naszej szkoły Konkurs Różańcowy - uczniowie mogli wykonać różańce z dowolnych materiałów. Liczyła się estetyka, pomysłowość, stopień trudności wykonanego różańca.
Liczba osób, które wykonały różańce bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, gdyż wzięło w nim udział 47 osób, z czego większość z klas I-II-III.
Bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie, bo różańce wykonane były z przeróżnych, ciekawych materiałów tj.: śrubki, cukierki, orzechy, chrupki, fasole, korale, makarony, nakrętki i wiele innych, dlatego doceniając trud i zaangażowanie postanowiliśmy nagrodzić, może skromniej, ale wszystkich uczestników.
Nagrody w postaci dyplomu, słodkiego upominku i długopisu wręczyła naszym uczestnikom Pani dyrektor Katarzyna Wachowska.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, rodzicom za pomoc, i zapraszamy za rok. :)

Organizatorzy:        

-Anna Melkowska
-Katarzyna Tofil   

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.