foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

W dniu 24 października odbył się w naszej szkole XII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Religijnej.
Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych naszej Gminy tj.:

- SP w Brzozówce;
- SP w Łążynie;
- SP w Obrowie;
- SP w Osieku;
- SP w Zębowie.
Wszyscy uczniowie zostali świetnie przygotowani przez swoich opiekunów, mieli stosownie do wieku dobrane piosenki i bardzo interesująco starali się je wykonać.
Nasz przegląd, na początku, uatrakcyjnił Pan Jakub Hejnicki wykonaniem na pianinie 3 miniatur Gymnopedies(1888r.) - kompozytora Erica Satie oraz parafialna schola ,,Źródło", pod kierunkiem Pani Eweliny Mytlewskiej, która zaśpiewała 2 piosenki: ,,Jak ptaki latające'' oraz ,,Raduje się dusza ma'', do której wykonania zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy i goście, stwarzając bardzo niepowtarzalną, radosną i ciepłą atmosferę. Również na koniec Przeglądu wszyscy zaśpiewaliśmy pod kierunkiem scholi piosenkę ,,Nasz Bóg jest wielki'', a po jej wykonaniu nagrodziliśmy uczestników Przeglądu.
Cieszymy się, że wszyscy uczestnicy Przeglądu zostali nagrodzeni: dyplomem, statuetką muzyczną z odpowiednim na tę okoliczność grawerem, długopisem i waflem.
Bardzo gorąco pragniemy podziękować Pani dyrektor naszej szkoły Katarzynie Wachowskiej i Księdzu proboszczowi naszej parafii Rafałowi Bogusowi za ofiarowane pieniądze dzięki, którym mogliśmy kupić dla wszystkich uczestników nagrody.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy tym wszystkim osobom, które zechciały przybyć na nasz Przegląd i zapraszamy za rok. :)

Organizatorzy:     

-Anna Melkowska
-Katarzyna Tofil  

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.