foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

header — kopia

logo bip

logo bip

 

1. W szkole przez cały rok obowiązuje obuwie zmienne. Buty i okrycia wierzchnie zostają w szatni w wyznaczonym dla każdej klasy miejscu.

2. W szkole działa świetlica i stołówka – tu dzieci zapisują osobiście rodzice 1 września. Jeśli chodzi o świetlicę, to pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodzice pracują. Wszyscy uczniowie mogą korzystać z obiadów w stołówce szkolnej. Opłaty za obiady dokonuje się do 10 dnia każdego miesiąca u intendentki szkoły.

3. W naszej szkole obowiązuje zmianowy system pracy (lekcje w szkole są od godz. 07:40 do godz. 16:10) Świetlica szkolna działa od godz. 06:30 do godz. 17:00.

4. Na zajęciach ruchowe obowiązuje strój sportowy – koszulka z krótkim rękawem, ciemne szorty/getry, skarpetki na zmianę i obuwie sportowe (może być to samo, co zmienne – nie mogą to być baleriny).

5. Do szkoły dzieci potrzebują wyposażony piórnik: klej, nożyczki, gumki, ołówki, kredki świecowe, ołówkowe, mazaki, farby plakatowe, bloki białe techniczne i białe rysunkowe, bloki kolorowe techniczne i kolorowe rysunkowe, wycinanki, plastelinę, zeszyty w kratkę i w linię (najlepiej kolorową), patyczki matematyczne. Farby, plastelina, bloki i wycinanki zostają w szkole, w klasie.

6. Rodzice pobierają z biblioteki szkolnej pakiet podręczników do klasy I oraz zeszyty ćwiczeń we wrześniu (materiały ćwiczeniowe są bezpłatne, podręczniki – do zwrotu pod koniec roku szkolnego). Samodzielnie zakupują podręcznik do religii.

Podręcznik i ćwiczenia dla klasy pierwszej: ,,Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa”, autor: ks. Władysław Kubik, wydawnictwo WAM.

7. Do szkoły nie przynosimy żadnych drogich ubrań, butów i cennych przedmiotów (mp3, zabawki elektroniczne itp. - szkoła za to nie odpowiada).

8. Do szkoły nie nosimy telefonów komórkowych – w razie nagłej potrzeby dziecko może zadzwonić do rodzica z sekretariatu.

9. W szkole działa Rada Rodziców – składka ustalona będzie na pierwszym spotkaniu Rady Rodziców we wrześniu 2019 r.

10. W szkole przez 2 dni w tygodniu dostępna jest pomoc pielęgniarki, od lat uczestniczymy w akcji fluoryzacji zębów.

11. Dokumentem obowiązującym w szkole jest e-dziennik Librus Synergia. Rodzice uczniów klas pierwszych otrzymają we wrześniu od wychowawców login i hasło dostępu.

Nauczyciele klas I-III

Copyright © 2020 Zespół Szkół im. H. Sucharskeigo w Osieku nad Wisła Rights Reserved.